У зв'язку із епідемією коронавірусу і пов'язаними із цим карантинними обмеженнями виїхати на роботу за кордон стало набагато важче і дорожче. 

Основні складнощі пов'язані із проходженням митного контролю, також підвищення цін на виїзд закордон пов'язане зі скасуванням рейсових автобусів та здорожчення тарифів приватних перевізників. 

Однак, кадрове агентство Leader LTD робить все, аби поліпшити та полегшити для Вас умови виїзду закордон з метою працевлаштування.

Нашим клієнтам ми готуємо всі супутні документи для того, щоб без проблем пройти митний контроль. Також оформлюємо страхові поліси, які допомагають покрити всі медичні витрати та ризики. 

Більшість роботодавців, з якими ми співпрацюємо, оплачують тест на коронавірус для своїх майбутніх працівників, аби скоротити для Вас період обсервації. 

Можемо із впевненістю стверджувати, що незважаючи на карантинні обмеження, Європа як і завше потребує робочої сили. Зокрема, активний набір проводиться для роботи в Польщі: на склади, заводи, будівництво, та на підприємства, діяльність яких пов'язана із сільським господарством. 

Відриваємо робочу візу, можливий виїзд по біометричному паспорту.